niedziela, 14 sierpnia, 2022
Uncategorized

Kraków: Dom Otwarty już 23 stycznia

Koneser Group sp. z o.o. sp. k. zaprasza zaprasza do udziału w organizowanym 23 stycznia, tj. najbliższy wtorek wydarzeniu – DOM OTWARTY – w kamienicy przy ul. Józefa Dietla 21 w Krakowie.

W trakcie wydarzenia w godzinach godz. 10:00 oraz 12:00 planowana jest m.in. całościowa prezentacja budynku i dostępnych w nich mieszkań wraz ze szczegółowym objaśnieniem modelu sprzedaży.
Wszyscy, którzy odwiedzą tego dnia strefę sprzedaży w kamienicy przy ul. Józefa Dietla 21 otrzymają materiały promujące nieruchomość, oferty opracowane specjalnie dla wybranych mieszkań, a także… odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie nasuną się na myśl w czasie prezentacji nieruchomości.

Kamienica położona przy ul. Józefa Dietla 21 w Krakowie to zabytkowa nieruchomość pochodząca z 1910 roku, wzniesiona według projektów architekta Henryka Lamensdorfa, na rzucie litery U (prostokątny korpus główny i dwie oficyny boczne). Kamienica ta jest w całości wymurowana z cegły. Jej wystrój architektoniczny obejmuje skromne formy secesyjne, wzbogacone dekoracją z glazurowanych płytek ceramicznych. Nadbudowę oficyn zrealizowano w 1924 roku przez architekta Zygmunta Prokesza, zaś kolejne większe prace remontowe przeprowadzono dopiero w 1970 roku.

Kamienica położona jest w obrębie dzielnicy I, co sprawia, że na wyciągnięcie ręki przyszłych mieszkańców znajduje się nie tylko historyczne centrum Krakowa, ale także artystyczny Kazimierz czy tajemnicze Stare Podgórze.

Najbliższe otoczenie stanowią także zielone Bulwary Wiślane, zachęcające do aktywności fizycznej nad brzegiem Wisły. W zasięgu kilku minut spaceru znajdziemy także nowoczesne centra biznesowe, m.in. ICE Kraków.

Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych. Przystanki komunikacji miejskiej (autobusowy i tramwajowy) usytuowane są ok. 200 m od kamienicy, Dworzec Główny MPK oraz PKP oddalony jest o 20 minut, zaś Port Lotniczy Kraków-Balice znajduje się ok. 20 minut jazdy samochodem.

Ulica Józefa Dietla została wybudowana w latach 1878-1880. Jest jedną z najdłuższych i najbardziej rozpoznawalnych szlaków komunikacyjnych w Krakowie. Pierwotnie składała się z dwóch jezdni przedzielonych obszernym pasem zieleni o powierzchni niemal 5 hektarów. Dawniej zwana także „ulicą-ogrodem”, ze względu na ciągnące się wzdłuż planty i zadbaną, gustownie zaaranżowaną zieleń.

strona wydarzenia