środa, 25 maja, 2022
Uncategorized

23 lutego Dom Development zaprasza na Dni Otwarte we Wrocławiu

W sobotę 23 lutego w godzinach od 10.00 do 16.00 biura sprzedaży Dom Development inwestycji: Studio Arte, Księże Wielkie, Osiedle Piękne 21, Idylla, Aura 2 przygotowały dla odwiedzając bogatą ofertę i wyjątkową promocję. Kup mieszkanie podczas Dnia Otwartego i odbierz bon na zakupy w Media Markt o wartości 1000 zł

Studio Arte jest to projekt architektoniczny autorstwa renomowanej pracowni MPP Maćków, został wzbogacony o op-artowe elementy artystyczne autorstwa Jarosława Flicińskiego. Inwestycja jest w bezpośrednim sąsiedztwie ze ścisłym centrum Wrocławia i zaledwie 15 minut spacerem dzieli inwestycję od rynku oraz 20 minut od bulwarów nad Odrą. Została położona w artystycznej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy – Nadodrze.

dostępne mieszkania

 

Księże Nowe jest osiedlem z mieszkaniami o najczęściej poszukiwanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Nie zabrakło doskonale przemyślanej wspólnej przestrzeni dla mieszkańców. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Wschodniego to dobra okazja do aktywnego wypoczynku, spacerów z przyjaciółmi i rodziną.

dostępne mieszkania

 

Osiedle Piękna 21 to osiedle wyróżniające się nowoczesną architekturą budynku i doskonałą lokalizacją. Dla przyszłych mieszkańców przygotowano funkcjonalne układy mieszkań z wydzieloną kuchnią lub aneksem. Nie zabraknie opcji pod klucz. Największym atutem inwestycji jest bliskość terenów rekreacyjnych i sportowych.

Dostępne mieszkania

 

Idylla to osiedle wyróżniające się wyglądem przez niską, kameralną zabudowę i elewację z klinkierowej cegły współgrającą z sąsiedztwem ceglanych domków. Pomyślano o każdym o każdym szczególe: stąd funkcjonalne układy mieszkań z wydzieloną kuchnią lub aneksem. Place zabaw, stojaki na rowery, komórki. Atrakcyjne tereny zielone i trasy rowerowe na pewno zyskają wielu zwolenników. Bez wątpienia całość wzbogaca bogata infrastruktura Stabłowic.

dostępne mieszkania

Osiedle Aura 2 zostało wyposażone w szereg udogodnień dla mieszkańców, m.in. przestronne dziedzińce ze starannie zaprojektowaną wielogatunkową zielenią, elementami małej architektury i place zabaw dla najmłodszych, fontanny, a także windy, komórki lokatorskie, wózkownie. Nowoczesna architektura osiedla podkreśla prestiż realizowanej inwestycji. Tereny zielone i rekreacyjne w pobliżu inwestycji umożliwią aktywny wypoczynek jej mieszkańcom.

dostępne mieszkania