sobota, Wrzesień 21, 2019
Dni otwarte - archiwum

16 i 17 luty Ville Italii zapraszają na Dni Otwarte w Krakowie/ Zielonki

W najbliższy weekend Ville Italii podczas Dnia Otwartego “przeniosą” nas z krakowskich Zielonek w południowe klimaty. Na terenie inwestycji w sobotę i niedzielę w godzinach od 10.00 do 16.00 można podziwiać formę architektoniczną domów, inspirowaną włoską architekturą. Zostanie zaprezentowany Dom Pokazowy oraz gotowe mieszkania dostępne na osiedlu Ville Italii.

Dzwoniąc pod  numer telefonu 512-026-397 zapewnisz sobie komfort bezpośredniej konsultacji z deweloperem.

Przyjazny klimat dzielnicy willowej w krakowskich Zielonkach oraz malownicze otoczenie to najważniejsze atuty inwestycji. Po zakończeniu I etapu inwestycja doczekała się kontynuacji. Rozpoczęła się sprzedaż II-ego etapu projektu Ville Italii termin oddania wrzesień 2019 i III-ego etapu grudzień 2019.

Ville Italli to inwestycja znakomicie wkomponowana w otaczające ją środowisko. Jej niebanalna architektura oraz inspirowane Włochami detale wykończeniowe będą spokojną przystanią, zarówno dla młodych ludzi, jak i rodzin z dziećmi.

Z uwagi na duże zainteresowanie domami z ogrodem w etapie II  i III powstaną domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Wszystkie domy powstały z poszanowaniem najwyższych standardów energooszczędności z 2017 roku. Południowa ekspozycja domów pozwoli na komfortowe mieszkanie. Z myślą o spokoju i bezpieczeństwie mieszkańców całe osiedle będzie ogrodzone. Wewnętrzna droga dojazdowa do posesji będzie łączyła automatycznie otwierane bramy od ul. Marzycieli 24 i ul. Zielnej. Takie rozwiązanie oznacza komfortowy dojazd oraz zapewnia bezpieczeństwo logistyczne i przeciwpożarowe.

dostępne domy

 

W czasie Dzień Otwarty na terenie inwestycji (wjazd od ul. Zielnej)